سومین آرایشگاه زنانه در گناوه به علت تخلف بهداشتی تعطیل شد

14 شهريور 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: سومین آرایشگاه زنانه بعلت تخلف بهداشتی در ده روز اخیر در گناوه تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- مهندس علیرضا یوسفی افزود: بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان گناوه در راستای اجرای طرح پایش مشترک از آرایشگاه ها با همکاری سایر سازمانهای نظارتی شهرستان، یک آرایشگاه زنانه را بعلت مشاهده تخلفات بهداشتی و پس از دادن اخطار کتبی به متصدی تعطیل و پلمپ کردند.

وی دامه داد: انجام فعالیت غیر مرتبط با شغل آرایشگری و به نوعی دخالت در امور پزشکی از عمده تخلف این آرایشگاه بوده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط این شبکه در نیمه نخست شهریور ماه سال جدید تعداد 3 آرایشگاه زنانه را به دلیل تخلفات بهداشتی تعطیل و پلمپ نمودند که در این زمینه، متصدیان آرایشگاه ها لازم است با رعایت کلیه مقررات بهداشتی در محل کسب خود از انجام هرگونه فعالیت غیر مرتبط با این حرفه که سلامت شهروندان و مراجعین را تهدید می نمایند، خودداری کرده که در صورت مشاهده تخلف با فرد خطا کار بدون هرگونه چشم پوشی رفتار قانونی انجام می گیرد.

مهندس حسن ذبیحی مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه هم گفت: به شهروندان توصیه می گردد، جهت بهره گیری از خدمات پوست، مو و زیبایی، فقط به متخصصین و پزشکان دوره دیده مجرب در این حوزه مراجعه نمائید.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی به منظور شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی، شهروندان عزیز می توانند با سامانه ارتباط مردمی با شماره 190 تماس بگیرند.


کلمات کلیدی:
تعطیلی.سومین.آرایشگاه.زنانه     مهندس.یوسفی     بهداشت.محیط     مهندس.ذبیحی    
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >