به مناسبت هفته دولت:

5 شهريور 1396
آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای مال محمود در گناوه

به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستان گناوه عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای مال محمود این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- فرماندار این شهرستان در آئین کلنگ زنی خانه بهداشت روستای مال محمود، شهرستان گناوه ضمن تبریک هفته دولت عنوان داشت:طبق چشم اندازی که تا سال 1404 برنامه ریزی شده است، در تمامی روستاهای شهرستان گناوه  خانه بهداشت احداث خواهد شد.

سید علی پاک نژاد افزود: دولت تدبیر و امید برنامه های متنوعی در بحث سلامت در دست انجام دارد که این برنامه ها هم از لحاظ سخت افزاری و زیر ساختی و هم از لحاظ نرم افزاری در حال انجام است.

وی با اشاره به کمبود پزشکان متخصص در شهرستان گناوه،  ادامه داد: با رایزنی های که با ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر داشته ایم، در آبان ماه سال جاری قرار است هشت پزشک متخصص به کادر پزشکی شهرستان گناوه افزوده شود.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه نیز گفت: زمین خانه بهداشت توسط دهیاری روستای مال محمود تامین شده که با متراژ 518 متر مربع و زیر بنای 80متر مربع قرار است در یک بازه زمانی 6 ماه ساخته شود.

مهندس علیرضا یوسفی افزود: در ساخت این خانه بهداشت قرار است هزینه محوطه سازی و دیوار چینی با همکاری دهیاری و احداث ساختمان و تجهیز آن نیز با هزینه دانشگاه علوم پزشکی استان صورت گیرد.

وی ادامه داد: این خانه بهداشت با هزینه ای به مبلغ 150 میلیون تومان در آینده ای نزدیک ساخته و پس از تجهیز به بهره برداری می رسد.

                                      


کلمات کلیدی:
عملیاتن.اجرایی.خانه.بهداشت.مال.محمود     هفته.دولت     شبکه.بهداشت.درمان.گناوه    
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >