یک واحد آرایشگاه زنانه به علت تخلف بهداشتی در گناوه تعطیل و پلمپ شد

12 شهريور 1396
پس از بازدید های مکرر از یک واحد آرایشگاه زنانه و پس از دادن تذکرات کتبی به متصدی این آرایشگاه، ماموران بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه اقدام به تعطیلی و پلمپ این واحد کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان گفت: توجه به بحث سلامتی شهروندان از اولویت های مهم و رسالت اساسی مرکز بهداشت شهرستان گناوه بوده و این تکلیف همواره در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار گرفته است.

مهندس علیرضا یوسفی افزود: در همین راستا با توجه به بازدید های مشترک به اتفاق دیگر سازمان های نظارتی شهرستان یک واحد آرایشگاه زنانه به علت تخلفات متعدد بهداشتی  و انجام فعالیت غیر مرتبط با این شغل که به نوعی دخالت در امور پزشکی محسوب می گردید، تعطیل و پلمپ شد.

مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه نیز گفت: بازرسان بهداشت محیط این شبکه در هفته اخیر 2 واحد آرایشگاه زنانه را بدلیل انجام تخلفات بهداشتی تعطیل و پلمپ نمودند.

مهندس حسن ذبیحی افزود: در این زمینه متصدیان آرایشگاه ها لازم است مقررات بهداشتی در محل کسب خود را رعایت نموده و از انجام فعالیت هایی که مغایرت صنفی با شغل آرایشگری داشته و به نوعی دخالت در سایر امور محسوب می شود خود داری نمایند.

وی تصریح کرد: شهروندان جهت بهره گیری از خدمات پوست، مو و زیبایی فقط به متخصصین و پزشکان دوره دیده مجرب در این حوزه مراجعه نمایند.

مهندس حسن ذبیحی ادامه داد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی به منظور شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی، شهروندان عزیز می توانند با سامانه مدیریت ارتباط مردمی با شماره 190 تماس بگیرند.

 


کلمات کلیدی:
تعطیلی     آرایشگاه.زنانه     تخلف.بهداشتی     مهندس.یوسفی     مهندس.ذبیحی    
تعداد بازدید:   ۱۰۹

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >