همایش ازدواج سالم و تفاوتهای زن و مرد در شهرستان گناوه برگزار شد

15 شهريور 1396
همایش ازدواج سالم و تفاوت های زن و مرد به مناسبت هفته ازدواج با حضور خانواده ها در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- معاون شبکه بهداشت ودرمان گناوه در این همایش عنوان داشت:این همایش  با عنوان ازدواج سالم  و تفاوت های زن و مرد و با هدف کسب آگاهی های لازم برای ازدواج سالم برگزار شد.

 مهندس علیرضا یوسفی آموزش و مشاوره قبل از ازدواج را امری ضروری دانست و بیان کرد: آموزش و آگاهی به جوانان کمک می‌کند تا آمادگی‌های لازم برای زندگی مشترک را کسب کنند.

وی افزود: آموزش‌های لازم قبل از ازدواج در انتخاب همسر سبب گرفتن تصمیمات درست در زندگی شده و باعث می‌شود تا فرد از مهارت‌های کافی برای زندگی بهره‌ مند شود.

 

کارشناس سلامت روان شهرستان گناوه  نیز در خصوص ازدواج سالم، شناخت تفاوت های زن و مرد و همچنین داشتن یک زندگی موفق با وجود تفاوت های بین زوجین توضیحات کاملی را بیان کردند.

 

ام البنین قاسمی عنوان داشت: با توجه به این که بسیاری از ازدواج‌ها به دلیل دستپاچگی و عجله‌کردن در تصمیم‌گیری، درنهایت به شکست منتهی می‌شود، افراد  بایستی در تصمیم خود برای قبول یک ازدواج، عجله نداشته باشند.

 

گفتنی است با برگزاری مسابقه و اهدای جایزه به برندگان ، همایش به پایان رسید.

 


 

 

 

 

 

 


کلمات کلیدی:
همایش.ازدواج.سالم     مهندس.یوسفی     خانم.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان.گناوه    
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >