بخشدار بندر ریگ عنوان کرد:
خدمات دولت در حوزه سلامت پاسداری شود

30 شهريور 1397
بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، برگ زرینی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت ایران است و همگان وظیفه داریم از این دستاورد حمایت و پاسداری کنیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- مسعود شیرافکن در آیین تکریم و معارفه سرپرست مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت امام محمدباقر(ع) بندر ریگ افزود: در برهه کنونی مردم بر مبنای نتیجه کار و رفتار مسئولان، آنان را قضاوت می کنند و باید با رعایت قانون بدنبال کسب رضایت ولی نعمتان انقلاب در عرصه کاری و خدمت رسانی باشیم.
وی اظهارداشت: در حوزه سلامت، متولیان و مردم در کنار هم شعار جامعه سالم را به عمل تبدیل کنند تا همه بتوانند از این نعمت بزرگ بهره مند شوند.


بخشدار ریگ گفت: بانوان ایران باید نقش بیشتری در توسعه سرزمینی ایفا کنند و در این ارتباط رویکرد دولت در بهره مندی از ظرفیت این قشر در بدنه مدیریتی بویژه در حوزه درمان و بخش متناسب با آن است.


وی افزود: در انتصاب مدیران در حوزه مدیریتی باید شایستگی، تخصص و تعهد در کار مدنظر باشد.


در این آیین دکتر مریم چرومی زاده به عنوان سرپرست جدید مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت امام محمدباقر(ع) بندر ریگ معرفی و از خدمات محمد ابراهیمی سرپرست سابق تقدیر شد.


بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.


کلمات کلیدی:
معارفه     سرپرست.مرکز.خدمات.جامع.بندر.ریگ    
تعداد بازدید:   ۱۰۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >