رعایت اصول بهداشت محیط ضامن سلامتی جامعه است

4 مهر 1398
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: رعایت اصول بهداشت محیط ضامن سلامت فرد و جامعه است.

علیرضا یوسفی کارشناس مسئول بهداشت محیط در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط برای حفظ سلامت شهروندان تلاش می کنند با بازرسی های مستمر از محیط شهر و روستا محیطی سالم و عاری از هرگونه عوامل آلودگی محیط و بیماریزا برای مردم فراهم کنند.

وی افزود: به همین منظور بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه  تنها در فصل تابستان تعداد دو هزار بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، مراکز آموزشی و. . . انجام داده اند. و بیش ازدو هزار و سیصد کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل مصرف انسانی از محل های عرضه و فروش مواد غذایی جمع آوری و معدوم کرده اند.

کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه توصیه کرد: رعایت اصول بهداشت محیط به عنوان پایه و اساس تمام علوم بهداشتی در هر زمان و مکانی الزامیست . بنابراین عموم مردم باید  مقررات بهداشت محیط را رعایت و دراین زمینه با بازرسان بهداشت محیط همکاری کنند.

وی اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی می توانند با سامانه 190 وزارت بهداشت و درمان علوم پزشکی در هر ساعتی از شبانه روز تماس بگیرند. بازرسان ما در کوتاه ترین زمان به موضوع رسیدگی می کنند.


کلمات کلیدی:
بهداشت.محیط     4مهر     یوسفی.    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۶۰

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >