یک واحد آرایشگاه زنانه به علت تخلف بهداشتی در گناوه تعطیل و پلمپ شد

31 امرداد 1396
پس از بازدید های مکرر از یک واحد آرایشگاه زنانه و پس از دادن تذکرات کتبی به متصدی این آرایشگاه، ماموران بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه اقدام به تعطیلی و پلمپ این واحد کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- رئیس شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان گفت: توجه به بحث سلامتی شهروندان از اولویت های مهم و رسالت اساسی مرکز بهداشت شهرستان گناوه بوده و این تکلیف همواره در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار گرفته است.

دکتر علی زکی زاده افزود: در همین راستا یک واحد آرایشگاه زنانه به علت انجام فعالیت غیر مرتبط که نوعی دخالت در امور پزشکی محسوب می شود و استفاده از تجهیزات غیر مجاز در محل کار، توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان گناوه تعطیل و پلمپ گردید.

وی ادامه داد: از آنجا که انجام هرگونه خدمات پوستی و زیبائی از قبیل بوتاکس، لایه برداری پوست، تزریق ژل، لیزر درمانی و ... درون آرایشگاه ها و موسسات غیر مجاز پوست و مو ممنوع می باشد، لذا با متخلفان برابر قانون رفتار خواهد شد.

مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه نیز گفت: شهروندان گرامی جهت بهره گیری از این نوع خدمات فقط به متخصصین پوست و مو وزیبایی و پزشکان دوره دیده مجرب در این حوزه مراجعه نمایند.

مهندس حسن ذبیحی افزود: در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی به منظور شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی، شهروندان عزیز می توانند با سامانه مدیریت ارتباط مردمی با شماره 190 تماس بگیرند.


کلمات کلیدی:
پلمپ.آرایشگاه.زنانه     تخلف.بهداشتی     دکتر.زکی.زاده     مهندس.ذبیحی     شبکه.بهداشت.درمان.گناوه    
تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >