بهداشت.محیط


7 فروردين 1397
نظارت کارشناسان بهداشت محیط شهرستان گناوه در ایام نوروز به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: با حضور گردشگران و مهمانان نوروزی در شهرستان گناوه، کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای این شهرستان جهت تأمین سلامت غذایی و محیط این عزیزان به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند.

 

13 اسفند 1396
طرح تشدید و کنترل مواد غذایی در گناوه انجام شد
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز طرح تشدید و کنترل مواد غذایی در گناوه انجام شد.

 

22 آذر 1396
در نشست کارشناسان بهداشت محیط و سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه مطرح شد:
اعتماد و اطمینان مردم ازمتصدیان مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی با حضور فعال و نظارت مسمتر کارشناسان بهداشت محیط بر این صنوف بیشتر می شود.

 

19 آذر 1396
در راستای حفظ و ارتقاء سلامت غذایی مردم شریف شهرستان گناوه: یک واحد پخت نان فانتزی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمب شد
به علت تخلف بهداشتی در یکی از مراکز پخت نان فانتزی در شهرستان گناوه این مرکز صنفی پلمب شد.

 

9 آذر 1396
یک واحد عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان گناوه پلمب شد
یک واحد عرضه کننده مواد غذایی به علت عدم رعایت اصول بهداشتی و عرضه قلیان در شهرستان گناوه پلمب شد.

 

2 آبان 1396
بیش از هفتاد و یک هزار عدد انواع اسنک( پفک) تاریخ مصرف گذشته در گناوه جمع آوری شد
در بازرسی نیرو های بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از یک انبار نگهداری مواد غذایی، بیش از هفتاد و یک هزار عدد اسنک از سطح عرضه جمع آوری و معدوم گردید.

 

22 مهر 1396
جمع آوری بیش از 600 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته در شهرستان گناوه
بیش از 600 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف انسانی توسط واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از سطح عرضه جمع آوری شد.

 

6 مهر 1396
روز جهانی بهداشت محیط در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گرامی داشته شد
طی مراسمی به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط(چهارم مهر ماه) و با حضور مسئولان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از کارشناسان بهداشت محیط این شبکه تقدیر شد.

 

3 مهر 1396
هیات های عزادار حسینی اصول بهداشتی را در ایام محرم رعایت کنند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گفت:اصول و نکات بهداشتی از جمله در پخت نذورات در ایام محرم به درستی رعایت شود و همه هیات ها این مهم را مد نظر قرار دهند.

 

14 شهريور 1396
سومین آرایشگاه زنانه در گناوه به علت تخلف بهداشتی تعطیل شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: سومین آرایشگاه زنانه بعلت تخلف بهداشتی در ده روز اخیر در گناوه تعطیل و پلمپ شد.

 

28 تير 1396
کارگروه تخصصی سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرای پسماند در گناوه تشکیل جلسه داد
کارگروه تخصصی سلامت، ایمنی و بهداشت عوامل اجرای پسماند در خصوص لزوم سلامتی شاغلین در این حوزه در گناوه تشکیل جلسه داد.

 

13 خرداد 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
طرح تشدید بازرسی از مراکز حساس عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی توسط بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای گناوه در ماه مبارک رمضان آغاز شد.

 

27 ارديبهشت 1396
استرس گرمایی اثرات مخربی بر شاغلین در مکان های گرم دارد
رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گفت: شغل هایی با محیط های گرم مانند نانوایی ها می تواند تاثیرات مخربی بر کارکنان این مکان ها داشته باشد.

 

4 ارديبهشت 1396
کشف و جمع آوری بیش از 100 کیلوگرم انواع شیرنی خشک غیر بهداشتی در گناوه
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از جمع آوری بیش از صد کیلوگرم انواع شیرینی خشک غیر بهداشتی توسط بازرسین بهداشت محیط شهرستان گناوه خبر داد.

 

29 فروردين 1396
یک واحد بستنی فروشی سنتی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از تعطیلی یک واحد بستنی فروشی سنتی در این شهرستان بعلت تخلفات بهداشتی خبر داد.

 

27 فروردين 1396
پایش و بازرسی محل های اعتکاف، توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان گناوه انجام شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از پایش و بازرسی محل های اعتکاف در گناوه جهت بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی خبر داد.

 

10 فروردين 1396
جمع‌آوری بیش از چهار هزار و 900 کیلوگرم مواد غذایی فاسد از سطح عرضه در شهرستان گناوه
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از جمع‌آوری بیش از چهار هزار و 900 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در طی 35 روز از اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در این شهرستان خبر داد.

 

10 فروردين 1396
یک واحد غذا فروشی و یک واحد عرضه مرغ کنتاکی در گناوه تعطیل و پلمپ گردید
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان داشت: یک واحد غذا فروشی و یک واحد عرضه مرغ کنتاکی به علت تخلفات بهداشتی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ گردید.

 

17 اسفند 1395
یک واحد غذا فروشی و یک واحد لبنیات فروشی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ گردید
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از تعطیلی یک واحد غذا فروشی و یک واحد لبنیات فروشی به علت عدم رعایت اصول بهداشتی خبر داد.

 

30 بهمن 1395
تشدید نظارت بر صنوف حساس عرضه مواد غذایی در شهرستان گناوه انجام شد
رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه عنوان داشت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و ضرورت تامین سلامت غذایی مردم، طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی حساس از جمله رستوران و غذا فروشی ها در سطح شهرستان بصورت هماهنگ با استان و با هدف ارتقاء شاخص های بهد ...

 

9 بهمن 1395
تعطیلی و پلمپ یک واحد شیرینی پزی در شهرستان گناوه
یک واحد شیرنی پزی متخلف در شهرستان گناوه توسط بازرسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ گردید.

 

7 آذر 1395
بیش از یازده هزار و ششصد مورد کلر سنجی و نمونه برداری از آب آشامیدنی شهرستان گناوه انجام شد
مهندس حسن ذبیحی گفت: در شش ماهه اول سال 95 تعداد ده هزار و نهصد و شصت و یک مورد کلر سنجی، تعداد ششصدو پنجاه و دو مورد نمونه برداری از آب آشامیدنی جهت آزمایش میکروبی و چهار مورد هم نمونه برداری شیمیایی در سطح شهرستان انجام شده است که نتیجه این فعالیت ها دس ...

 

27 مهر 1395
تعطیلی و پلمپ یک واحد نانوایی در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه: یک واحد نانوایی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ گردید.

 

7 مهر 1395
انهدام بیش از 300 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف انسانی در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- به مناسبت 4 مهرماه- روز جهانی بهداشت محیط، در راستای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان گناوه مقدار زیادی مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف انسانی کشف شد.

 

29 تير 1395
طرح تشدید و نظارت بر صنوف حساس در فصل بهار با بیش از هزار و هفتصد و بیست و دو مورد بازدید صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه – دکتر علی زکی زاده گفت: از تعداد حدود نهصد مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی موجود در سطح شهرستان گناوه، در فصل بهار هزار و هفتصدو بیست ودو مورد بازدید و بازرسی انجام شد.

 

26 تير 1395
بازدید از صنوف حساس و تعطیلی یک محل تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- در راستای طرح تشدید و نظارت‌ بر صنوف حساس مواد غذایی بازدید های مستمری از این صنوف در شهرستان گناوه روزانه انجام می گیرد.

 

12 تير 1395
بازدید از صنوف حساس در ماه مبارک رمضان و تعطیلی دو محل تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- در راستای تشدید نظارت‌ بر صنوف حساس مواد غذایی در ماه مبارک رمضان بازدید از این صنوف در شهرستان گناوه روزانه انجام می گیرد.

 

19 خرداد 1395
تعطیلی یک غذای بیرون بر در شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- باتوجه به بازدیدهای مکرر از این بیرون بر توسط کارشناسان بهداشت محیط پایگاه بهداشتی پس از تحویل اخطاریه به متصدی جهت برطرف شدن نواقص، به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی محل کسب ایشان از تاریخ 18/3/95 به ...

 

13 ارديبهشت 1395
برپایی کلاس آموزشی ویژه نانوایهای سطح شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان جهت کارگران و متصدیان نانوایی سطح شهرستان و پیرو طرح تحول سلامت و نظارت بر نانوائی ها و گرامیداشت روز کار و کارگر، کلاسی آموزشی در همین خصوص برگزار کرد.

 

5 فروردين 1395
طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان گناوه همزمان با تعطیلات عید آغاز شد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه- دکتر علی زکی زاده رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گفت: هدف از اجرای این طرح نظارت و کنترل دقیق بازرسان بهداشت محیط شهرستان بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و همچنین نظارت دقیق بهداشتی بر اماکن عم ...

 

16 دی 1394
برگزاری کلاس آموزشی بهداشت محیط جهت متصدیان و کارگران رستوران،بیرون بر و کبابی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه_ واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در راستای طرح تشدید و نظارت بر مواد غذایی و طرح تحول نظام سلامت کلاس آموزشی جهت متصدیان و کارگران رستوران،بیرون بر و کبابی برگزار کرد.

 

8 آذر 1394
طرح تشدید و نظارت بر پنج صنف حساس شیرینی پزی، نانوایی، پیتزا و ساندویچ،رستوران و عمده فروشی مواد غذایی
مهندس سید عسکر حسینی کارشناس،مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خبر داد:در شهرستان گناوه هشتصد و پنجاه و سه مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی وجود دارد که در شش ماه اول سال 94 تعداد سه هزار و پانصد و دوازده مورد بازدید از این مراکز ا ...

 

5 آذر 1394
نشست مشترک نهاد های نظارتی، اجرایی و قضایی در بحث طرح تشدید نظارت بر پنج صنف حساس بهداشت محیط در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- این نشست با حضور نمایندگانی از فرمانداری، دادگستری،تعزیرات حکومتی،اتاق اصناف،اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی،شبکه بهداشت ودرمان واداره صنعت،معدن وتجارت برگزار شد.

 

4 آذر 1394
جلسه آموزشی صنف رستوران ، غذای بیرون بر و کبابی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه
در این جلسه که حدود 50 نفر از متصدیان و کارگران صنوف مذکور حضور داشتند،در زمینه رعایت بهداشت فردی،بهداشت محیط،محل کار طبق قانون و مقررات بهداشت محیط و دستور العملهای موجود به حاضرین آموزش های لازم داده شد.

 

18 آبان 1394
اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی با تاکید بر پنج صنف شیرینی فروشی،نانوایی،رستوران،ساندویچ و پیتزا و عمده فروشی مواد غذایی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه- همگام با سیاست های وزارت بهداشت ، جهت اجرای طرح تحول نظام سلامت با هدف حفظ سلامت عموم،در این راستا واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه، طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مو ...

 
 
 
< >