فرماندار شهرستان گناوه؛
ملوانان لنج های باری قبل از پهلو گرفتن در خشکی معاینه می شوند

19 بهمن 1398
فرماندار شهرستان گناوه در نشست شورای سلامت شهرستان گفت: با توجه به پتانسیل شهرستان گناوه اقدامات پیشگیرانه با شدت بیشتری توسط دریابانی، اداره بنادر و دریانوردی و شبکه بهداشت و درمان گناوه انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه غلامرضا مهر جو اظهار داشت: در راستای پیشگیری از ورود بیماری کرونا ویروس به شهرستان، ملوانان لنج های باری قبل از ورود به خشکی توسط اکیپ بهداشتی قرنطینه دریایی معاینه می شوند و پس از تایید سلامت مجوز ورود به اسکله را پیدا می کنند. دریابانی و اداره بنادر و کشتیرانی باید ارتباط تنگاتنگ و مداوم خود را با شبکه بهداشت و درمان ادامه دهند.
وی افزود:از زمان اعلام این بیماری تاکنون با همکاری این سه ارگان همه لنج های ورودی مورد ارزیابی قرار گرفته اند و خوشبختانه مورد مشکوکی رویت نشده است.
فرماندار گناوه بیان داشت: اداره آموزش و پرورش با همکاری بهداشت و درمان دانش آموزان و اولیاء آنها را در خصوص کرونا ویروس آموزش دهد.
مهر جو ضمن تاکید بر اینکه تا کنون هیچ موردی از ورود ویروس کرونا به کشور گزارش نشده است گفت: ضمن اینکه همه ارگانها باید در این زمینه حساس باشند و با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند نباید تشویش اذهان عمومی صورت گیرد.
آمادگی بیمارستان امیر المومنین گناوه برای مقابله با کرونا ویروس
 رییس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: هیچ مورد مشکوک به ویروس کرونا به بیمارستان امیر مراجعه نکرده است و مردم  نگران نباشند.
محمد علی دریانورد در نشست شورای سلامت اظهار داشت: پرسنل بیمارستان امیر در خصوص کرونا ویروس آموزش دیده اند و بیمارستان به امکانات پیشگیری کننده مجهز شده است.
وی افزود: در اورژانس و در هر کدام از بخش های زنان و مردان نیز یک اتاق ایزوله در نظر گرفته شده است.
رییس بیمارستان امیرالمومنین تاکید کرد: در این بیمارستان یک بخش کامل برای موراد احتمالی پیش بینی شده است.
نشست شورای سلامت در فرمانداری گناوه با حضور فرماندار، رییس شورای شهر، رییس بیمارستان و کلیه ادارات و ارگانهای شهرستان در 19 بهمن تشکیل شد.


کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     شبکه.گناوه     هادی.جوانبخت     غلامرضا.مهرجو     کرونا.ویروس    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >