همه با هم کرونا را شکست می دهیم

12 اسفند 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه از مدیریت چاپخانه افتخاری تشکر و قدردانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان گناوه محمد بازیاری اظهار داشت: یکی از راه های کنترل بیماری های واگیر دار اطلاع مردم از نحوه شیوع و روش های پیشگیری از بیماری است.
وی بیان داشت: در حال حاضر بیماری کووید 19 یکی از اولویت های مهم بهداشت ودرمان می اشد. این بیماری در روزهای پایانی 2019 در چین شروع شد. متاسفانه اوایل اسفند این سال کشور ما نیز درگیر این بیماری شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطر نشان کرد: در راستای پیشگیری از بیماری فعالیت های زیادی توسط شبکه بهداشت ودرمان با همکاری سایر ارگانها انجام شده است که می توان به ضدعفونی اماکن عمومی، بازار ماهی و میوه، پایانه مسافربری، سرویس بهداشتی های عمومی، جمع آوری قلیان در مراکز عرضه، توزیع مایع ضدعفونی در ادارات شهرستان به منظور ضدعفونی سطوح حساس مانند موس و کیبورد و دستگیره درها و ...، آموزش به نانوایی ها اشاره کرد.
وی افزود: رسانه ها و فعالین فضای مجازی نقش مهم و کلیدی در نشر مفاد آموزشی، کلیب ها و آگاه سازی مردم در خصوص بیماری کووید 19 را ایفا کردند.
بازیاری اظهار داشت: در راستای اطلاع رسانی بیشتر این شبکه با همکاری چاپخانه افتخاری اقدام به نصب استیکر آموزشی  بروی دستگاههای خودپرداز و پمپ های بنزین ، تهیه پوستر گندزدایی محیط برای ادارات و نصب بنر در سطح شهر و اماکن پر تردد کرده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه افزود: این شبکه از مدیریت محترم چاپخانه افتخاری جناب آقای ضرغام افتخاری که در این برهه حساس به کمک ما آمدند و امر چاپ و تکثیر مفاد آموزشی را بصورت رایگان بر عهده گرفتند تشکر و قدردانی می کند.


کلمات کلیدی:
کرونا     چاپخانه.افتخاری     شبکه.بهداشت     ضرغام.افتخاری     محمد.بازیاری    

تاریخ بروز رسانی:   12 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >