12 شهریور روز بهورز و تقدیر از بهورز نمونه شهرستان گناوه

15 شهريور 1399
از بهورز نمونه شهرستان گناوه در روز بهورز تقدیر به عمل آمد

رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه با حضور در خانه بهداشت پوزه گاه 12 شهریور روز بهورز را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان گناوه محمد بازیاری ضمن تقدیر از تلاشهای بهورز خانه بهداشت پوزگاه اظهار داشت: به دلیل شرایط کرونا امسال گردهمایی و جشن بهورزی برگزار نشد و از خانه بهداشت پوزگاه به نمایندگی از دیگر خانه های بهداشت شهرستان تقدیر بعمل می آید و انشاالله در فرصتهای آتی حضورا" از  دیگر بهورزان شهرستان در خانه های بهداشت خودشان قدر دانی می شود.
وی با اشاره به  علت نامگزاری روز بهورزکه افتتاح و شروع بکار اولین خانه بهداشت در کشور بوده است
افزود: ارزیابی عملکرد شبکه های بهداشت در نظام سلامت بر اساس شاخصهای ارائه شده در نتیجه تلاشهای بهورزان در خانه های بهداشت صورت می گیرد و نقش بهورز در ارتقاء این مراتب بسیار با ارزش می باشد.
بازیاری بیان داشت: به راستی که ساختن جامعه سالم و ایده آل، دستانی پر تلاش و یاری گر به بلندای آسمان می طلبد تا بتواند به همت بلند و افق دیدی روشن،آینده ای زیبا و سالم را فرا روی جامعه بگشاید.
رییس شبکه بهداشت ودرمان گناوه اظهار داشت: گرچه زبان و قلم توان تقدیر و تشکر از زحمات خداپسندانه  بهورزان صبور و زحمتکشمان را ندارد،لیکن برحسب وظیفه روز ملی بهورز را به  تلاشگران خستگی ناپذیر و حافظان سلامت در روستا  تبریک عرض کرده و از تلاش و زحمات این عزیزان بخصوص دراین روزهای سخت کرونایی قدردانی و تشکر می کنم.
روز چهار شنبه مورخ 12/6/99 رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه به همراهی معاون بهداشتی، سرپرست و تیم بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت بندر ریگ، مسئول گسترش شبکه، مدیر بهورزی و دهیار و رئیس شورای پوزگاه از بهورز نمونه شهرستان خانم فاطمه زارعی در خانه بهداشت پوزگاه تقدیر بعمل آمد.


کلمات کلیدی:
روز.بهورز     شبکه.گناوه     بهورز.نمونه    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >