تقدیر از مدافعان سلامت به مناسبت هفته بسیج

8 آذر 1399
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، تلاشگران و مدافعان سلامت در مرکز بهداشتی درمانی سیدالشهدا (ع) این شهرستان روز پنجشنبه با حضور مسئولان سپاه انصار الحسین ( ع) تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان گناوه  فرمانده سپاه انصار الحسین ( ع) گناوه  در این آیین اظهار داشت: درشرایطی که ویروس منحوس  کرونا هر روز  با روش و پیچیدگی‌های جدید خود را نشان می‌دهد و همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده است،  شاهد فداکاری و ایثار مدافعان سلامت  در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنان هستیم.
سرهنگ شهسوار حاجی پور با قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه کادر بهداشتی و درمانی این مرکز افزود: مردم ، قدرشناس خدمات کادر درمانی هستند  و بیش از گذشته نسبت به سختی کار و خدماتی که این قشر برای جامعه ارایه می‌دهند، آگاه شده‌اند.
وی اظهارداشت: درحالیکه  استفاده یک ساعت از ماسک سخت است  کادر درمانی در بدترین شرایط ممکن ماسک می‌زنند و ما باید قدردان آنان باشیم.
در آیین تجلیل از مدافعان سلامت سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: از ابتدای شروع ویروس کرونا ، تعداد زیادی از همکاران  در مراکز بهداشت ودرمانی شهرستان به علت فعالیت زیاد در عرصه خدمت و جانفشانی به این ویروس مبتلا شدند اما  باعث نشد تا از ادامه ارائه خدمات به مردم باز بمانند.
عصمت حیدری افزود: روحیه خدمات رسانی و ایثار و فدکاری  کادر درمانی در شرایط کرونایی  ستودنی است.
وی بیان کرد: مرکز درمانی  ۱۶ ساعته  ویژه مراجعین مشکوک به کرونا از بخش بهداشتی مرکز سیدالشهدا جدا شده است  تا از  انتقال این بیماری به دیگر مراجعه کنندگان پیشگیری شود.
وی  از تلاش کلیه زحمت کشان عرصه بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا  قدردانی کرد و بیان داشت: در سایه مجاهدت‌های شبانه روزی مدافعان سلامت و تلاش و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی  مربوطه و  همدلی و یاری شهروندان از این بحران عبور خواهیم کرد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت نارنجی قرار دارد.


کلمات کلیدی:
هفته.بسیج     مدافعان.سلامت     تقدیر     حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >