کارشناس برنامه باروری سالم و جمعیت شبکه بهداشت و درمان گناوه؛
اولین کلاس مشاوره ازدواج به صورت مجازی در شهرستان گناوه برگزارشد

17 اسفند 1399
کارشناس برنامه باروری سالم و جمعیت شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: اولین کلاس مشاوره ازدواج به صورت مجازی در شهرستان گناوه برگزار شد.

کارشناس برنامه باروری سالم و جمعیت شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: اولین کلاس مشاوره ازدواج به صورت مجازی در شهرستان گناوه برگزار شد.
 زهرا زارعی در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: کلاس های حضوری مشاوره ازدواج به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شده بود.  این کلاسها از تاریخ یازده اسفند بصورت مجازی در این شهرستان برگزار شد.
وی بیان داشت: در این کلاس که به مدت 90 دقیقه و با حضور 16 زوج برگزار شد به موضوعاتی چون مسائل روان شناسی، آناتومی و فیزیولوژی دستگاه تناسلی زن و مرد و مسائل مربوطه مثل واریکوسل درآقایان، انواع پرده بکارت، واژینسموس، قاعدگی، باروری و بیماریهای شایع در ناباروری آندومتریوز، pco و سقط پرداخته شد.
زهرا زارعی با اشاره به مسائل روان شناختی مطرح شده در این کلاس مجازی اظهار داشت:  مشخصات خانواده متعادل، تفاهم بین زوجین، هدف تشکیل خانواده ، تشخیص بموقع مشکلات در روابط خانوادگی و مراجعه به موقع به مشاورین مربوطه از لزوم داشتن یک خانواده سالم است.
کارشناس برنامه باروری سالم و جمعیت شبکه بهداشت و درمان گناوه  تصریح کرد: مراحل روابط زناشویی و اهمیت آشنایی با اصول روابط اجتماعی و زناشویی در ابتدای زندگی مشترک با توجه به نقش تعیین کننده این اصول درتحکیم بنیان خانواده حائز اهمیت است.
وی افزود: درپایان به سوالات مطرح شده توسط زوجین پاسخ داده شد.


کلمات کلیدی:
آمادگی.قبل.ازدواج     کلاس.مجازی     شبکه.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >