هشدار مسئول نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان گناوه
برای انجام خدمات تخصصی پوست به آرایشگاهها مراجعه نکنید

18 آبان 1399
مسئول نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: مراجعه به آرایشگاه ها برای انجام خدمات زیبایی پزشکی عواقب جبران ناپذیری دارد.

مسئول نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: مراجعه به آرایشگاه ها برای انجام خدمات زیبایی پزشکی عواقب جبران ناپذیری دارد.
عبدالجلیل ذعاب در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: متاسفانه برخی شهروندان برای انجام خدمات تخصصی زیبایی به آرایشگاه ها و منازل افراد سودجو مراجعه می کنند.
وی تاکید کرد: این کار بسیار خطرناک بوده و عوارض آن جبران ناپذیر است. در خوشبینانه ترین حالت فرد دچار عارضه های پوستی کوتاه مدت می شود.
و افزود:  احتمال انتقال بیماریهای واگیر به دلیل عدم رعایت بهداشت و عدم مسئولیت پذیری متصدی بسیار بالاست.
مسئول نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان گناوه بیان داشت: افراد زیادی به دلیل مراجعه به این اماکن دچار بیماریهایی مانند ایدز و هپاتیت  شده اند و برخی صدمه جبران ناپذیری به پوست خود زده اند و سلامتی خود را به خطر انداخته اند.
وی افزود: انجام خدمات لیزر، پیرسینگ، تتو، تزریق چربی، ژل، بوتاکس باید زیر نظر پزشک متخصص پوست و یا پزشک عمومی که دوره های پوست را گذرانده است انجام بگیرد و انجام آن در آرایشگاهها مطلقا ممنوع است و در صورت مشاهده توسط بازرسین بهداشت یا شکایت مجوز فعالیت آرایشگاه باطل می شود.
ذعاب در آخر اظهار داشت: در صورت مشاهده و اطلاع از انجام این گونه اعمال خلاف قانون و غیر بهداشتی با سامانه 190 تماس گرفته تا در اسرع وقت رسیدگی شود.


کلمات کلیدی:
آرایشگاه     بشبکه.بهداشت     خدمات.تخصصی.پوستی    

تاریخ بروز رسانی:   18 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >