زنده نگه داشتن یاد شهدا ، کمتر از شهادت نیست

2 شهريور 1402
زنده نگه داشتن یاد شهدا و قدم برداشتن در مسیر شهدا

   

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بر ضرورت صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: زنده نگه داشتن یادشهدا و قدم برداشتن در مسیر شهدا کار بزرگ و ارزشمندی ست و باید تکریم خانواده شهدا به‌عنوان یک وظیفه در دستور کار همه مسئولین باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بر ضرورت صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید تکریم خانواده شهدا و جانبازان به‌عنوان یک وظیفه در دستور کار همه مسئولین باشد.

دکتر عصمت حیدری در دیدار با خانواده شهید حسن حیدری شولی پرسنل بازنشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: شهدا کاری ارزشمند برای نظام و انقلاب انجام دادند و پس از آنان همسر و خانواده مسئولیت سنگینی بر دوش گرفته که اجرشان با خداوند متعال است.
وی تصریح کرد: معتقدم حضور در جمع خانواده شهیدان، ایثارگران و جانبازان اثر تربیتی دارد و خدمت‌رسانی و قدردانی از صبر و فداکاری فرزندان و همسران شهدا موجب روحیه و برکت است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: امروز در تداوم راه شهیدان، ایثارگران و جانبازان وظیفه و رسالت سنگینی بر عهده داریم.
دکتر حیدری اضافه کرد: رزمندگان طی ۸ سال دفاع مقدس تمام هستی خود را در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی، عزت، شرف و موجودیت ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند، بنابراین باید تلاش کنیم تا افتخارات و ارزش‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس به‌خوبی تبیین شده و به میراثی ماندگار مبدل شود.
دکتر عصمت حیدری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید حسن حیدری شولی پرسنل بازنشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه دیدار کردند.

کلمات کلیدی:
شهدا.رئیس.شبکه     بهداشت.درمان.گناوه     فرهنگ.ایثار     عصمت.حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >